ثبت سفارش اجرا و بازسازی ساختمان

گروه معماری داتیس با تکیه بر کارشناسان مجرب اجرایی و سالها سابقه و تجربه در زمینه اجرا و بازسازی انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و … آماده ارائه خدمات  اجرای ساختمان (از صفر تا کلید تحویل) به صورت مدیریت پیمان به هموطنان عزیز می باشد.خدمات اجرایی ساختمان شامل: اجرای کامل اسکلت بتنی ( سیستم سقف های تیرچه بلوک، وافل و پیش تنیده و …)، کلیه مراحل سفت کاری و نازک کاری ساختمان، اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان شامل کلیه مراحل لوله گذاری و نصب تجهیزات – اجرای نمای ساختمان در سبک های مختلف – اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان (مسکونی ، اداری ، تجاری و …) اجرای محوطه ( پارک ، باغ ، ویلا و روف گاردن). بازسازی نیز می تواند شامل نوسازی، تغییرات، تعمیرات یا ترکیباتی از تمام موارد باشد .به طوری که کمترین تخریب یا آسیب را به سازه اصلی بنا ایجاد کند.می توان این مراحل را برای قسمتی یا کل ساختمان اعمال کرد. به طوری که می توان نمای خارجی، دکوراسیون ، محل اتاق، آشپزخانه یا سالن پذیرایی را بازسازی یا نوسازی کرد.

در قرارداد های مدیریت پیمان گروه معماری داتیس امین کارفرما بوده و متعهد است در تمامی مراحل اجرای ساختمان رعایت ضابطه و صلاح کارفرما را بنماید و مسئولیت تمامی عملیات اجرایی ، تعیین پیمانکاران برای هر یک از قسمتهای موضوع قرارداد با آنها به عهده مدیر پیمان است . همچنین تهیه و خرید کلیه مصالح و خرید یا اجازه لوازم و ابزار و ماشین آلات مورد نیاز، نظارت کامل و دقیق و ایجاد هماهنگی های لازم در اجرای به موقع و صحیح ساختمان را بر عهده دارد.

اجرای ساختمان مسکونی
مدیریت اجرایی ساختمان از تخریب و گودبرداری تا پایان کار
اجرای آپارتمان مسکونی
اجرا به صورت مدیریت پیمان
اجرای مجتمع مسکونی تجاری
از طراحی تا اجرا با گروه معماری داتیس
اجرای ویلای مسکونی
از طراحی تا اجرا با گروه معماری داتیس
اجرای دکور فروشگاه
اجرای ساختمان، اجرای دکوراسیون، اجرای نما و منظر
اجرای دکور ساختمان اداری
اجرای دفتر کار اداری، فروشگاه، مطب و ساختمان مسکونی
اجرای اسکلت بتنی
اجرای انواع سیستم های سازه ای ، تیرچه بلوک، وافل و پیش تنیده
اجرای اسکلت ساختمان
شامل تمام مراحل سفت کاری با کارشناسان گروه معماری داتیس
Previous
Next

جهت درک بهتر پلان معماری ساختمان و ایجاد فضای با کیفیت تر زندگی در بنا، می توانید در لیست ثبت سفارش خدمات طراحی نما، دکوراسیون یا منظر را انتخاب کنید.

طراحی هزینه نیست، صرفه جویی و تضمین سرمایه شما هست

فرم ثبت سفارش بازسازی و نوسازی ساختمان

"*" فیلدها الزامی می باشد

نوع خدمات
انواع فایل پذیرفته شده: jpg, pdf, حداکثر اندازه فایل: 4 MB.
کارشناسان گروه معماری داتیس تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش جهت ارائه مشاوه رایگان و برآورد قیمت با شما تماس خواهند گرفت.