پیام مدیر عامل

هدف ما در این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم. گروه معماری داتیس با گرد آوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست و حداکثری از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام برساند. این گروه بزرگترین افتخار خود را در کسب رضایت و اعتماد کارفرمایان خود در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود میداند. صداقت و درستی ؛ خدمات ویژه و تخصصی بودن در حرفه ی خود سه فاکتور اساسی می باشد که در طول تمام این مدت باعث شده که همواره شرایط حرفه ای خودمان را مطلوب تر کنیم. گروه معماری داتیس اعتقاد راسخ دارد که ساختمان زمانی رنگ واقعی خود را پیدا میکند که بر پایه ی دانایی و درستی استوار باشد زمانی پویا و پیشرو خواهد شد که همواره ممارستی با علم و دانش و مسئولیت پذیری در یک پروژه شکل بگیرد و مجموعه ی ما با علم بر این باورها شکل گرفته است تا بتواند به اهداف بزرگ خود در آینده دست یابد.

                                             مهندس وحید مرادی          

مدیر گروه معماری داتیس     

درباره ما

با افتخار به استحضار می رسانیم که گروه معماری داتیس با داشتن کادری خلاق، حرفه ای و مجرب در زمینه ی انجام انواع پروژه های طراحی و اجرای ساختمان در خدمت شما کارفرمایان گرامی می باشد و به شما اطمینان خاطر را می دهد که تمامی نیاز هایتان در زمینه ی خدمات مهندسی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت مطابق با استاندارد های به روز دنیا و همسو با سلایق کارفرما طراحی  و اجرا می نماید.                                                                 

گروه معماری داتیس به عنوان یک شرکت طراح و مجری با 18 سال سابقه ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه های طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی با کاربری های مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، خدماتی و … در مقیاس های کوچک و بزرگ در شهر و استان بوشهر و سایر نقاط کشور عزیزمان همواره با قدرت و توانمندی هر چه بیشتر در جهت جلب رضایت و ارائه ی بهترین خدمات به شما کارفرمایان عزیز کوشا بوده و مدعیه برترین مجموعه از لحاظ فنی و اجرایی در استان بوشهر می باشد.                                                               

این گروه معماری با هدف توسعه ایده های به روز دنیا و نوآوری‌ در خلق محیط‌هایی دلنشین برای زیستن، فضای شما را طراحی می نماید و سپس با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت دقیق اصول و استانداردهاى اجرایی و بهینه سازی هزینه ها براى دست‌يابى به ایده آل ترین نتیجه، اقدام به اجرای کامل پروژه ها می نماید.

زمینه های فعالیت گروه معماری داتیس:

 – طراحی نقشه های ساختمانی ( نقشه های معماری، سازه، برق و مکانیک)

 – طراحی و اجرای نما (در سبک های مدرن، کلاسیک، سنتی و … )

 – طراحی  و اجرای دکوراسیون داخلی (فضاهاي مسکونی – تجاری – اداری- درمانی و خدماتی و …)

 – طراحی  باغ، پارک، روف گاردن و منظر

 – نقشه برداری (برداشت زمین، پیاده کردن طرح، نقشه های تفکیکی و …)

 – اجرا، بهسازی و بازسازی پروژه های ساختمانی (به صورت مدیریت پیمان)

سابقه ی درخشان ما ضامن اعتماد شما عزیزان خواهد بود.

دفتر مرکزی گروه معماری داتیس

نرم افزارهای مورد استفاده در پروژه های طراحی گروه معماری داتیس