طراحی مجتمع مسکونی با امکانات ویژه برای ارائه خدمات رفاهی بیشتر به ساکنان: زیرزمین شامل پارکینگ، تاسیسات و انبار می باشد. طبقات به وسیله 4 آسانسور به هم اتصال می یابد. 2 پله اصلی + 2 پله فرار (اضطراری) دسترسی بین طبقات را ایجاد می کند. ساختمان شامل 2 بلوک به هم پیوسطه در همکف می باشد.

طبقه همکف در هر بلوک شامل لابی انتظار، نگهبانی، سرایداری، سرویس بهداشتی، مدیریت و اتاق جلسات، رستوران و کافی شاپ- سالن بدنسازی و ایروبیک- بازی کودک و مهدکودک- گیم نت و آرکد می باشد در حیاط شمالی ساختمان استخر به مساحت 1350 متر مربع طراحی شده است. هر طبقه در هر بلوک شامل 4 واحد مسکونی می باشد که به طبقه بعد خود با پله اختصاصی پیچ ارتباط دارد. هر واحد مسکونی به صورت دوبلکس طراحی شده است.

6 طبقه مسکونی در این مجتمع وجود دارد که هر 2 طبقه آن شامل 1 واحد می باشد. (فضای عمومی در طبقه 1 و فضای خصوصی در طبقه 2) ویو عالی هر واحد به صورت لانای وسیع ایجاد شده است. این مجتمع در کشور مالزی در زمینی 2 بر به مساحت 14400 متر مربع و 2 بلوک 8 طبقه به مساحت کل 18832 متر مربع طراحی شده است. در طراحی این مجتمع سعی شده است از به روز ترین اساندارد های طراحی روز دنیا استفاده شود.

طراحی ساختمان شامل طراحی و تایید نقشه های معماری، سازه، برق و مکانیک می باشد که توسط متخصصین مجرب در گروه معماری داتییس انجام می پذیرد.

 گروه معماری داتیس با کادری مجرب در زمینه طراحی و اجرای ساختمان کلیه خدمات مهندسی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

خدمات گروه معماری داتیس شامل: طراحی نقشه های ساختمان- طراحی نمای ساختمان – طراحی دکوراسیون داخلی- طراحی باغ، پارک، روف گاردن و منظر – نقشه برداری- اجرا و بهسازی ساختمان می باشد.

گروه معماری داتیس با بیش از 18 سال سابقه طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی همواره بهترین خدمات مهندسی را ارائه می نماید.