در نمای طراحی شده از ترکیب سنگ تراورتن و آجر نسوز استفاده شده است. استفاده از آجر در نمای ساختمان از مهم ترین و پر کاربردترین متریال های مورد استفاده در ساختمان از گذشته های دور تا کنون بوده است و در معماری ایرانی نیز جایگاه ویژه ای دارد.
از ویژگی های آجر می توان به قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد . در مجموع استفاده از آجر در نما از هزینه های اجرایی نما تا حد زیادی می کاهد و این موضوع یک مزیت رقابتی برای آجر محسوب می گردد.
ویژگی های نمای مدرن : نمای مدرن خواهان سادگی و معقول گراییست – عدم استفاده از جزییات پیچیده در طراحی نمای ساختمان –  در طراحی مدرن بیشتر از خطوط افقی و عمودی استفاده می شود –  ایجاد عمق و فضاسازی در نما – استفاده از مصالح و تکنولوژی نوین صنعت ساختمان.

بیشترین طراحی نمای ساختمان در سبک های مدرن – رومی – مینیمال و سنتی می باشد. همچنین نما های ترکیبی و ساختارشکن مانند سبک معماری دیکانستراکشن و دیجیتال نیز توسط متخصصین مجرب در گروه معماری داتییس انجام می پذیرد.
ابعاد، موقعیت بنا، بافت شهری، تکنولوژی ساخت، میزان سرمایه گذاری و سلیقه کارفرما از موارد تعیین کننده سبک نما می باشد. ایجاد حجم، ریتم، تناسب، رنگ، بافت و رعایت اصول زیبا شناختی از مواردی است که می تواند به نمای بنا هویت دهد. همچنین در انتخاب جنس و رنگ مصالح نما می باید به موقعیت بنا دقت ویژه ای شود.
گروه معماری داتیس با کادری مجرب در زمینه طراحی و اجرای ساختمان کلیه خدمات مهندسی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.
خدمات گروه معماری داتیس شامل: طراحی نقشه های ساختمان- طراحی نمای ساختمان – طراحی دکوراسیون داخلی- طراحی باغ، پارک، روف گاردن و منظر – نقشه برداری- اجرا و بهسازی ساختمان می باشد.
گروه معماری داتیس با بیش از 18 سال سابقه طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی همواره بهترین خدمات مهندسی را به صورت ثبت سفارش آنلاین ارائه می نماید.

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان