طراحی نمای مدرن خاص در ساختمان مسکونی سوبلکس در شهر بوشهر- با توجه به سبک معماری نمای مدرن در این ساختمان ایجاد بعد در پوسته خارجی با استفاده از شکست در حجم و رنگ مصالح تیره و روشن جلوه خاصی را ایجاد کرده است. همچنین برای ایجاد دید وسیع در تراس و جانپناه روف گاردن از لبه های شیشه ای استفاده شده است. اتاق خواب اصلی خانه مشرف به حیاط در بام طبقه دوم می باشد. جهت کنترل دید در تراس طبقه اول از سایه بان عمودی متحرک چوبی استفاده شده است.

بیشترین طراحی نمای ساختمان در سبک های مدرن – رومی – مینیمال و سنتی می باشد. همچنین نما های ترکیبی و ساختارشکن مانند سبک معماری دیکانستراکشن و دیجیتال نیز توسط متخصصین مجرب در گروه معماری داتییس انجام می پذیرد.
ابعاد، موقعیت بنا، بافت شهری، تکنولوژی ساخت، میزان سرمایه گذاری و سلیقه کارفرما از موارد تعیین کننده سبک نما می باشد. ایجاد حجم، ریتم، تناسب، رنگ، بافت و رعایت اصول زیبا شناختی از مواردی است که می تواند به نمای بنا هویت دهد. همچنین در انتخاب جنس و رنگ مصالح نما می باید به موقعیت بنا دقت ویژه ای شود.
گروه معماری داتیس با کادری مجرب در زمینه طراحی و اجرای ساختمان کلیه خدمات مهندسی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.
خدمات گروه معماری داتیس شامل: طراحی نقشه های ساختمان- طراحی نمای ساختمان – طراحی دکوراسیون داخلی- طراحی باغ، پارک، روف گاردن و منظر – نقشه برداری- اجرا و بهسازی ساختمان می باشد.
گروه معماری داتیس با بیش از 18 سال سابقه طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی همواره بهترین خدمات مهندسی را به صورت ثبت سفارش آنلاین ارائه می نماید.